Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Hochland Partnerem Jubileuszowej Gali AHK
Firma Hochland Polska została Partnerem Gali Roku Jubileuszowego Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej AHK Polska. W ramach uroczystych obchodów finałowym wydarzeniem była Gala 25 lat AHK Polska w Auli Politechniki Warszawskiej, która odbyła się 12 października 2021 roku.

Polska za sprawą rozwoju, inwestycji oraz rynku pracy to obecnie - pod względem obrotów handlowych – piąty niemiecki partner na świecie. Taka sytuacja jest w dużej części sukcesem AHK Polska. Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa z siedzibą w Warszawie, jest największą bilateralną izbą w Polsce. Reprezentuje interesy ponad 1000 firm członkowskich i od ponad 25 lat wspiera polsko-niemieckie stosunki gospodarcze. Posiada sieć prężnie działających biur regionalnych w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.


Przy okazji uroczystej Gali AHK przypomniano ważne momenty minionego 25-lecia i wyłoniono zwycięzcę Polsko-Niemieckiej Nagrody Gospodarczej 2021. W podziękowaniu za aktywną 25-letnią współpracę z AHK Polska, podczas gali wręczono 58 firmom partnerskim pamiątkową statuetkę. W ten sposób podziękowano firmom członkowskim, w tym także Hochland Polska, które są z AHK od samego początku, wspierają działania i aktywnie uczestniczą w życiu Izby.


Z kolei wcześniej, 28 września w Poznaniu odbyła się konferencja z okazji 25-lecia AHK Polska. Spotkanie w Poznaniu rozpoczęto od przedstawienia wyników Ankiety Koniunkturalnej – corocznego badania przeprowadzanego we współpracy z 14 innymi izbami bilateralnymi. Respondenci badania oceniają kraje europejskie, w tym Polskę, przez pryzmat atrakcyjności inwestycyjnej. Wypowiadają się też na temat aktualnej sytuacji gospodarek oraz kondycji ich firm i pespektyw rozwoju. Część merytoryczną zakończono panelem dyskusyjnym, w którym odniesiono wyniki ogólnopolskie do sytuacji w Wielkopolsce. Finałem spotkania był networking połączony z bankietem w ramach którego uczestnicy mogli spróbować wyśmienitych przekąsek z serami Hochland w roli głównej, były także lody na bazie serków Almette!


GalaAHK25lat (002)

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij