Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Już jest kalendarz Hochland Polska na 2022 rok!
Już od 15 lat Hochland Polska przygotowuje specjalny kalendarz, którego myśl przewodnia związana jest z filozofią i strategią firmy. W ubiegłym roku tematem było zero waste, w tym 12 wyjątkowych zdjęć ilustruje ideę zrównoważonego rozwoju. Autorami zarówno pięknie wykonanych fotografii, jak i ciekawych opisów, są Pracownicy Hochland Polska.

"Pracownicy", "Wzrost", "Efektywność", "Digitalizacja" i "Zrównoważony Rozwój" – to pięć filarów strategii spółki Hochland, która chce rozwijać swój biznes w zgodzie z naturą i społeczeństwem. Ten ostatni filar to jednocześnie temat przewodni tegorocznego Kalendarza Hochland Polska na 2022 rok.

 

"Zrównoważony Rozwój z Hochland" to 12 autorskich interpretacji tej idei w postaci opisów i zdjęć, które zostały przypisane kolejnym miesiącom. Zorganizowane z tej okazji konkurs fotograficzny to doskonały pomysł na zaangażowanie wszystkich Pracowników firmy we wspólny projekt, którego celem jest edukacja w zakresie sensu dbania o środowisko naturalne i społeczne. To także sposób na przekonanie się, jak tę samą ideę rozumieją różni ludzie – jak ją interpretują i jakie mają pomysły na wcielenie jej w codziennie życie.


kalendarz_biurko_Hochland_wizual_2022 (002)

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij