Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Aktualne instrumenty wsparcia firm w ekspansji zagranicznej od Grupy PFR
Rusza PFR InfoWeek – cykl bezpłatnych webinarów dla firm, które chcą poznać aktualną ofertę wsparcia instytucji rozwoju z Grupy PFR.

Tematem spotkań zaplanowanych na 4-8 kwietnia jest ekspansja zagraniczna – tak ważna w obliczu trwającej wojny, która zmusiła wiele firm do zmiany dotychczasowej strategii i szukania nowych dostawców oraz rynków zbytu.   


Spotkania online w ramach PFR InfoWeek skierowane są do sektora MŚP i dużych firm, które planują ekspansję na zagraniczne rynki lub już eksportują, ale są zainteresowane obecnością na nowych rynkach. Podczas trwających około godziny webinarów zostaną przedstawione instrumenty wsparcia poszczególnych instytucji z Grupy PFR, które pozwolą kontynuować, rozwijać i zabezpieczyć działania eksportowe polskich firm. Spotkania to będzie okazją do zgłębienia wiedzy i zadania indywidualnych pytań ekspertom


Pierwszym tematem będzie obecny wpływ sankcji nałożonych na Rosję na eksport zagraniczny. Następnie zaprezentowane zostaną instrumenty doradczo – finansowe Grupy PFR. Uczestnicy Infoweek’a, jako jedni z pierwszych, dowiedzą się także o planach Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej o planowanym wsparciu dla firm z nowej perspektywy Funduszy Europejskich z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki.


Wszystkie spotkania odbędą się w formule on-line. Zainteresowani programem mają możliwość wyboru bloków tematycznych i rejestracji na spotkania, które bezpośrednio odpowiadają ich zainteresowaniom i obszarom działania. Udział w webinariach jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja


Zgłoszenia na wszystkie spotkania można dokonać do 7 kwietnia 2022 r. 


Zapraszamy i zachęcamy do dołączenia! 


Źródło: PFR


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij