Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Rusza XI edycja Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!"
Konkurs wiedzy to dodatkowa inicjatywa realizowana w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę!" - promującej zdrowy styl życia wśród młodzieży szkolnej o największym zasięgu w Unii Europejskiej.

Ruszyła rejestracja do Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!", który stanowi dodatkową inicjatywę realizowaną w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę!" - promującej zdrowy styl życia wśród młodzieży szkolnej o największym zasięgu w Unii Europejskiej.

 

W latach 2020/2021 oraz 2021/2022 Konkurs był zawieszony (ze względu na pandemię i wprowadzenie nauczania w trybie zdalnym COVID-19).


Szkoły zainteresowane udziałem w Konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!" mogą dokonywać zgłoszeń za pośrednictwem formularza rejestracji online dostępnego tutaj: http://konkurs.trzymajforme.pl/register/


Rejestracja potrwa do 23 grudnia br.Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj Formę!" realizowany jest od 16 lat przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców w ramach realizacji strategii WHO dot. Diety, aktywności fizycznej i zdrowia. Celem programu „Trzymaj formę!” jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki. Program może być realizowany w szkołach podstawowych w klasach V-VIII.


Program został uznany na poziomie unijnym przez Komisję Europejską – w ramach projektu Obesity Governance, oraz na poziomie krajowym – dzięki uhonorowaniu inicjatywy przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska"​.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: www.trzymajforme.pl


trzymaj logo_kolor_bez ramki na www

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij