Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Bezpłatne webinarium pt. „Urugwaj: inwestycje, handel i perspektywy biznesowe”
11 września br. o godz. 15.00 odbędzie się na platformie Zoom bezpłatne webinarium pt. „Urugwaj: inwestycje, handel i perspektywy biznesowe”. Organizatorem tego wydarzenia jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu.

Webinarium odbędzie się w języku polskim i angielskim.

 

Sam Urugwaj jest niewielkim rynkiem, ale jest zdecydowanym liderem w Ameryce Łacińskiej pod względem rozwoju gospodarczego i społecznego, poziomu korupcji (niższy niż w wielu krajach unijnych czy USA), demokracji, pokoju, jakości życia, e-administracji, wolności prasy, wielkości klasy średniej, dobrobytu, bezpieczeństwa i zaufania do rządu. Reprezentuje podejście do polityki oparte na konsensusie, a także silne zaangażowanie we wzmacnianie rozwiązań instytucjonalnych. Z uwagi na swoją wielkość kraj jest od lat nastawiony na współpracę z zagranicą; regulacje dot. handlu są zgodne ze standardami międzynarodowymi, a ponadto w zakresie inwestycyjnym państwo to stosuje szereg zachęt dla firm zagranicznych. Ponadto ze względu na przynależność do Mercosur, zarówno eksport, jak i inwestycje w tym państwie mogą zdecydowanie ułatwić ekspansję na rynki Argentyny, Brazylii i Paragwaju, a także kilku innych państw południowoamerykańskich, stowarzyszonych z tym ugrupowaniem.

 


Bliższe informacje o webinarium wraz z linkiem rejestracyjnym znajdą Państwo na stronie: https://www.paih.gov.pl/20230911/webinarium_urugwaj_inwestycje_handel_i_perspektywy_biznesowe. W razie jakichkolwiek pytań proszę je kierować na adres: aleksandra.paliwoda@paih.gov.pl.


Źródło: Ministerstwo Rozwoju i Technologii

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij