Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
DNV - Business Assurance akredytowana jednostka certyfikująca w gronie członków wspierających PFPŻ ZP!
DNV jako wiodąca firma certyfikująca, współpracuje z przedsiębiorstwami pomagając im w osiągnięciu wyników ich organizacji, pracowników i infrastruktury oraz w podnoszeniu efektywności produktów i łańcuchów dostaw, poprzez usługi certyfikacji, weryfikacji, ocenę i szkolenia.

Od 1864 roku celem DNV jest ochrona życia, mienia i środowiska.

Jako wiodąca firma certyfikująca, współpracuje z przedsiębiorstwami pomagając im w osiągnięciu wyników ich organizacji, pracowników i infrastruktury oraz w podnoszeniu efektywności produktów i łańcuchów dostaw, poprzez usługi certyfikacji, weryfikacji, ocenę i szkolenia. Pracownicy DNV Business Assurance na całym świecie pomagają klientom w budowaniu zrównoważonych wyników biznesowych i zdobywaniu zaufania interesariuszy.

DNV bardzo poważnie traktuje kwestie jakości i rzetelności pracowników i usług. Współpracując z klientami podejmuje dzisiejsze wyzwania, uwzględniając jednak szersze spojrzenie na problemy jutra. Strategia firmy zakłada „Zrównoważone podejście do wszystkiego, co robimy”. Wizję DNV, przewidującą budowanie bezpiecznej, opartej na zrównoważonym rozwoju przyszłości realizuje poprzez usługi – zarówno te, które świadczy dzisiaj, jak i te, które rozwija z myślą o dniu jutrzejszym.

 

Każdego dnia pracuje wspólnie z klientami na całym świecie nad tym, by ich funkcjonowanie było zgodne z zasadami społecznej odpowiedzialności oraz by sprzyjało zdobywaniu zaufania interesariuszy, by uczynić świat choć trochę bardziej bezpieczniejszym, mądrzejszym i bardziej przyjaznym środowisku.

 

Więcej informacji nt. działalności tej organizacji znajduje się na stronie:  dnv.com  |  LinkedIn


DNV_logo_RGB (1)

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij