Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Polska Federacja Producentów Żywności i Federacja Polskich Banków Żywności namawiają producentów do wsparcia programu ''Wyklikaj żywność''
Polska Federacja Producentów Żywności wraz z Polską Federacją Banków Żywności wystosowały list do producentów żywności, w którym zachęcają do wsparcia internetowego programu „Wyklikaj żywność”. 15. października w ramach Światowego Dnia Żywności z inicjatywy Federacji Polskich Banków Żywności wystartuje specjalna aplikacja internetowa, za pomocą której każdy będzie mógł włączyć się w pomoc najuboższym.

Banki Żywności w codziennej pracy wspierają ponad 3400 organizacji zajmujących się dożywianiem. Program Wyklikaj Żywność jest szansą na rozszerzenie oferty Banków Żywności o cenne produkty, z których będą przygotowywane pełnowartościowe posiłki dla potrzebujących.

Internauci po wejściu na stronę otrzymują informację o interaktywnej zbiórce oraz zachętę do kliknięcia w ikonę produktu. Na bieżąco są informowani o liczbie kliknięć potrzebnych do pozyskania danej partii produktu. Każdy internauta może kliknąć raz dziennie. „Wyklikana” żywność, za pośrednictwem Banków Żywności jest przekazywana najuboższym.

Wizerunek przekazanego produktu będzie eksponowany na stronie www.wyklikajzywnosc.pl do momentu uzyskania określonej liczby kliknięć dla dedykowanej przez Producenta żywności. Natomiast logo Producenta zostanie umieszczone w zakładce o darczyńcach na stałe. 

Banki Żywności są organizacjami, które na całym świecie zajmują się zagospodarowaniem nieodpłatnie otrzymanej żywności na rzecz organizacji i instytucji prowadzących dożywianie. Szacuje się, że Polsce ponad 2,5 mln Polaków żyje w skrajnym ubóstwie.

Zapraszamy wszystkich producentów do zapoznania się z listem oraz do udziału w programie. Więcej informacji do pobrania

Andrzej Jaroszkiewicz
Koordynator ds. Mediów

Federacja Polskich Banków Żywności
Al. Solidarności 101, 00-144 Warszawa
tel. 22 654 64 00 wew. 107
www.bankizywnosci.pl


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij