Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
www.Nestle.com najlepszą stroną korporacyjną
W najnowszym międzynarodowym rankingu Bowen Craggs Index of Online Excellence 2016, strona internetowa Nestle.com została uznana za najlepszą stronę firmową spośród 200 serwisów internetowych należących do największych międzynarodowych firm.

Zestawienie najlepszych stron korporacyjnych na świecie przygotowała londyńska firma konsultingowa Bowen Craggs & Co., dokonując wyboru spośród 200 stron WWW największych korporacji, w wyniku czego powstał ranking TOP 30. Pierwsze miejsce zajęła korporacyjna strona internetowa Nestle.com, którą Brytyjczycy docenili za przejrzystą nawigację oraz zakładkę „Ask Nestlé”, w której firma dostarcza ogólnodostępną solidną dawkę wiedzy o swojej działalności. Takie działanie, poparte solidnie zarządzanym fanpagem na Facebooku, jest świetnym rozwiązaniem na dbanie o wizerunek firmy – jak podkreślają w swojej analizie specjaliści z Bowen Craggs & Co.


Nestlé widoczne jest w różnych kanałach społecznościowych. Jednym z dobrych przykładów takich działań jest prowadzony przez koncern mikroblog na Tumblr utworzony z okazji obchodzonego w tym roku 150-lecia firmy. Nestlé, wykorzystując stare reklamy produktów, często w postaci ruchomych obrazków, chwali się swoją długoletnią działalnością. W ten sposób fani produktów Nestlé mogą zobaczyć fragment reklamy kakao Nesquika z wykorzystaniem postaci króliczka z 1973 roku, pierwsze opakowanie popularnych batonów KIT KAT, czy też plakat pochodzący z 1897 roku reklamujący żywność dla dzieci i niemowląt Nestlé.

Zapraszamy na www.nestle.com

 

Ranking Bowen Craggs Index of Online Excellence organizowany jest od 2007 roku. Jego celem jest przeanalizowanie m.in. przejrzystości strony internetowej, spójności komunikacji korporacji na stronie WWW, w social media oraz w innych kanałach społecznościowych oraz doradzenie firmom, w jaki sposób mogą zmaksymalizować efektywności swoich działań internetowych.

 


W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Edyta Iroko

Koordynator ds. Mediów

Email: edyta.iroko@pl.nestle.com

Telefon: +48 22 607 32 54

Mobile: +48 600 204 870


Marta Gryglewicz

Senior Account Executive
Email: 
m.gryglewicz@partnersi.com.pl
Telefon: 22 858 74 58 wew. 83
Mobile: +48 504 640 360O Nestlé

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów
i prawie 90 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA, MANHATTAN oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 5000 pracowników w 8 lokalizacjach. W 2015 roku sprzedaż Nestlé w Polsce osiągnęła ponad 3 mld zł.


Ranking_na_najlepszą_stronę_korporacyjną

 

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij