Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
VALBON - silna kampania reklamowa!
Hochland w Polsce już od 25 lat gwarantuje najwyższą jakość produktów, jest obecny we wszystkich najważniejszych segmentach serów, świetnie radzi sobie nie tylko w handlu detalicznym branży spożywczej. Zaopatruje również gałęzie przemysłu spożywczego oraz gastronomii. Aktualnie prowadzona jest kampania dla serów pleśniowych Valbon, która będzie trwała przez kilka najbliższych miesięcy.

Rynek jest dynamiczny, a preferencje konsumentów zmieniają się, dlatego Hochland stale kreuje nowe zastosowania kulinarne oferowanych serków, oryginalne propozycje podania i formaty, które stanowią odpowiedź na współczesne potrzeby.

Działania zaplanowane w ramach kampanii  serów pleśniowych Valbon to: spoty internetowe, które można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCiWJdODoE-pdmTV688_KFCw , video online – YouTube, kanały VOD, social media – Facebook, content marketing, influencer marketing (współpraca z wieloma blogerami, między innymi: Cammy, Olivka Blog, Mrs Polka Dot, Minimalliving), a także kampania w wiodących tytułach prasy fachowej.

 

Celem kampanii jest dalsze zwiększanie świadomości marki oraz komunikacja nowych sposobów podania i zastosowania serów Valbon, które są idealnym składnikiem wykwintnej przekąski, pysznej kanapki rano lub wieczorem, czy deski serów. Więcej inspiracji dostępnych jest na naszej nowej stronie internetowej www.valbon.pl – podsumowuje Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

 


Hochland istnieje na polskim rynku od początku lat 90-tych. W Polsce działają dwa zakłady – w Kaźmierzu i Węgrowie. Hochland, Almette, Valbon to wiodące na rynku marki, pod którymi kryje się cała gama produktów, dostępna także dla rynku HoReCa. Doskonały smak i jakość zawdzięczają najlepszym surowcom i technologiom.

 

Valbon

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij