Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Komunikat o nowych zakładkach na portalu MSZ - PROJEKTY I PRZETARGI MIĘDZYNARODOWE
Na portalu MSZ w obszarze DYPLOMACJA DLA BIZNESU została uruchomiona nowa zakładka dedykowana PROJEKTOM I PRZETARGOM MIĘDZYNARODOWYM.

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/projekty-i-przetargi-miedzynarodowe

 

Znajdują się w niej informacje o szerokiej ofercie projektowej organizacji międzynarodowych i międzynarodowych instytucji finansowych, istotne wskazówki dot. procedur przetargowych, linki do publikacji na ten temat, a także dane pomocne w nawiązywaniu kontaktu z instytucjami ogłaszającymi projekty i/lub przetargi.

 

Z szerokiego spektrum organizacji międzynarodowych MSZ prezentuje instytucje wybrane, takie, które wydają się posiadać największy potencjał  w świetle ewentualnych możliwości polskich firm.  


Zamówienia publiczne w organizacjach międzynarodowych to rynek o wartości kilkudziesięciu miliardów dolarów rocznie. Przetargi organizowane tylko przez samą ONZ mają wartość ok. 20 mld USD rocznie. Kolejną część stanowią projekty i zamówienia pozostałych organizacji (w tym OECD, WTO, Bank Światowy, EBOiR, czy AIIB). Z uwagi na szeroką paletę dziedzin, których dotyczą przetargi, miejsce w nich znaleźć mogą przedstawiciele praktycznie wszystkich branż polskiej gospodarki.


Dodatkowo informujemy o uruchomieniu, w obrębie podstrony „Dyplomacja dla biznesu”,  zakładki tematycznej pt. ANTY-COVID19 - Przetargi i inne inicjatywy międzynarodowe,w której publikowane są, z myślą o polskich firmach, informacje o projektach, przetargach i innych przedsięwzięciach podejmowanych przez instytucje i organizacje międzynarodowe oraz inne państwa, w związku z przeciwdziałaniem pandemii COVID-19 i jej skutkom. Poza tym na anglojęzycznej stronie portalu MSZ funkcjonuje zakładka Anti-COVID Offer by Polish Business, w ramach której prezentowane są produkty i rozwiązania polskich firm przydatne w walce z COVID-19. 


Źródlło: MSZ.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij