Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Godło „Teraz Polska” dla „Trzymaj Formę!”
PFPŻ ZP otrzymała certyfikat potwierdzający przedłużenie prawa do posługiwania się Godłem „Teraz Polska” dla Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” w bieżącym roku szkolnym.

PFPŻ ZP odebrała certyfikat potwierdzający przedłużenie prawa do posługiwania się Godłem "Teraz Polska" dla Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” na kolejną, roczną edycję. Zgodnie z umową, prawo to jest ważne do dnia 9 czerwca 2021 r.

Przyznanie znaku na kolejną edycję Programu stanowi potwierdzenie, że "Trzymaj Formę!" jest niezmiennie przedsięwzięciem, które dzięki swoim walorom jakościowym wyróżnia się na rynku oraz może być wzorem dla innych.


Program „Trzymaj Formę!" współorganizowany jest od 14 lat przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców w ramach realizacji strategii WHO dot. Diety, aktywności fizycznej i zdrowia. Celem programu "Trzymaj formę!" jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki. Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: Trzymaj formę!

Certyfikat Teraz PolskaDodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij