Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Produkty Hochland z certyfikatem „Doceń polskie”
Nie po raz pierwszy produkty Hochland Polska sięgnęły po prestiżowy tytuł "Doceń polskie TOP PRODUKT". W tym roku loża ekspertów doceniła serię nowych serów żółtych Hochland Sielski oraz serek twarogowy Hochland Kanapkowy czekoladowy. Godło to jest wyróżnieniem potwierdzającym najwyższą jakość certyfikowanego produktu. A konkurencja była ogromna - 70 producentów z całej Polski zgłosiło ponad 160 wyrobów!

Godło "Doceń polskie" to doskonała rekomendacja dla konsumentów, którzy poszukują sprawdzonej żywności najwyższej jakości. Honorowy patronat nad programem sprawuje Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a w jury zasiadają doświadczeni specjaliści zawodowo związani z branżą spożywczą - żywnością i technologią żywienia. Atestują oni produkty z tzw. polskim akcentem, czyli takie, które wytwarzane są na podstawie tradycyjnej receptury, przy użyciu rodzimych składników lub na terenie naszego kraju. Oceniane są smak i wygląd oraz stosunek jakości do ceny. Te z maksymalną liczbą punktów w każdej kategorii honorowane są dodatkowo tytułem TOP PRODUKT. To zaszczyt zarezerwowany dla produktów charakteryzujących się wyjątkowymi walorami. W tym roku certyfikaty "Doceń polskie TOP PRODUKT" otrzymały Ser żółty Hochland Sielski Klasyczny, Sielski Śmietankowy, Sielski Wyrazisty oraz serek twarogowy Hochland Kanapkowy czekoladowy.

 

Sery żółte z gamy Hochland Sielski pochodzą z regionu zwanego Zielonymi Płucami Polski. Sekretem ich wyjątkowego smaku jest wysokiej jakości mleko od krów z polskich, rodzinnych gospodarstw. Hochland Sielski to trzy wyjątkowe warianty – Klasyczny wyróżnia delikatnie słodki, zbalansowany smak i charakterystyczne dziury, Śmietankowy to propozycja dla miłośników aksamitnych, łagodnych smaków, a intensywny Wyrazisty będzie idealny dla koneserów dojrzałych serów. Na uwagę zasługuje także unikalne na rynku zamknięcie opakowania na rzep - idealnie wpisujące się w filozofię zero waste.

 

Serek twarogowy Hochland Kanapkowy czekoladowy ma krótką listę składników i długą listę zastosowań. Idealnie sprawdzi się na drugie śniadanie, jako pyszna przekąska lub deser. Jest pyszny, aksamitny i niesamowicie czekoladowy - zachwyci wszystkich amatorów nabiału w słodkiej odsłonie.

 

Docenione produkty z portfolio firmy Hochland to tegoroczne nowości.


3952_3953_3954_3955_Hochlandnew (002)

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij