Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Akademia Menadżera Innowacji
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prowadzi rekrutację do V edycji AMI, która potrwa do 14 października br. do godz. 16.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prowadzi rekrutację do V edycji AMI, która potrwa do 14 października br. do godz. 16.

Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa mogą już składać wnioski do udziału w tym unikatowym, ogólnopolskim programie. AMI to kompleksowy program wykładów i warsztatów oraz współpraca z wybranym doradcą. Wykładowcami, metodykami, warsztatowcami i doradcami AMI są uznani eksperci, praktycy, liderzy i mentorzy z dziedziny wdrażania i zarządzania innowacjami.

Celem programu jest zbudowanie w firmie zespołu, który będzie skutecznie działał na rzecz jej rozwoju poprzez innowacje.

Zapraszamy przedsiębiorców i pracowników poszukujących sposobów na wdrożenie innowacji, zwiększenie konkurencyjności i wzrost rentowności firmy.

Dofinansowanie ze środków UE wynosi do 80 proc. dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw oraz do 50 proc. dla dużych. V edycja programu będzie realizowana od grudnia 2022 r. do czerwca 2023 r.

Więcej informacji na stronie: https://www.parp.gov.pl/ami

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij