Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Trwa VII edycja Konkursu „Pracodawca Jutra”
Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców oraz Rada Sektorowa ds. Kompetencji – Sektor żywności wysokiej jakości zapraszają do wzięcia udział w VII edycji Konkursu „Pracodawca Jutra” organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)!

O KONKURSIE


Celem Konkursu jest wyróżnienie i promowanie podmiotów, które realizują modelowe inicjatywy edukacyjne z zakresu współpracy biznesu z edukacją. W Konkursie promowane są inicjatywy, które pobudzają świadomość środowisk lokalnych i zwiększają ich zaangażowanie w działania na rzecz rozwoju edukacji i rozwoju usług edukacyjnych oraz działania umożliwiające nabycie, uzupełnienie lub aktualizację kompetencji i kwalifikacji m.in. pracowników, uczniów, studentów, absolwentów szkół oraz nauczycieli.


KATEGORIE


Tegoroczna edycja konkursu Pracodawca Jutra obejmuje dwie główne kategorie: „Rozwój Pracownika” oraz „Ambasador Edukacji”. W ramach każdej z nich wyróżnione zostaną inicjatywy w segmencie mikro i mały przedsiębiorca, a także w segmencie średni i duży przedsiębiorca.


KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA


W konkursie zostaną przyznane przez Kapitułę Konkursu 4 nagrody główne. Ponadto Kapituły Sektorowe będą mogły przyznać 17 nagród sektorowych oraz 17 wyróżnień sektorowych.


Laureaci, wybrani przez Kapitułę Konkursu i Kapituły Sektorowe otrzymają możliwość bezterminowego posługiwania się tytułem „Pracodawca Jutra 2023” lub odpowiednio „Pracodawca Jutra 2023 w sektorze ….” oraz korzystania z logotypu konkursu na materiałach reklamowych i wizerunkowych. Każdy z wyłonionych zwycięzców ma możliwość promowania zwycięskiej inicjatywy w ramach działań komunikacyjnych i promocyjnych zaplanowanych przez organizatora.


Konkurs stanowi doskonałą okazję do wymiany dobrych praktyk w zakresie zarządzania ludźmi w przedsiębiorstwach oraz tworzenia przyjaznego środowiska pracy, kształtowanego technologią, innowacjami oraz potrzebami zrównoważonego rozwoju. Laureaci Konkursu będą stanowić przykład w zakresie realizacji projektów, które przyczyniają się do zwiększenia wiedzy, podniesienia kompetencji lub umiejętności adresatów inicjatyw edukacyjnych.


HARMONOGRAM KONKURSU

Zgłoszenia do Konkursu należy wysłać przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej PARP www.parp.gov.pl/pracodawca-jutra w terminie do 30 czerwca 2023 r.

Konkurs odbywa się w 3 etapach, w trakcie których odbywać się będzie formalna i merytoryczna ocena wniosków.


Uroczyste ogłoszenie Laureatów i wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas Gali Finałowej.


Szczegółowe Informacje o konkursie, w tym Regulamin Konkursu znajdują się na stronie internetowej Organizatora: www.parp.gov.pl/pracodawca-jutra . 


Zapraszamy do udziału!

 

banner uniwersalny_PJ_2023_1920x1080www

Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij