tu jesteś > Kalkulatory
Dodatkowe informacje
Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa

Telefon:  +48 22 830 70 55
Telefon/fax:  +48 22 830 70 56
E-mail:   biuro@pfpz.pl
Kalkulatory
W tej sekcji znajdą Państwo użyteczne narzędzia, które będą pomocne w ocenie prawidłowości masy ciała, a także w komponowaniu codziennych posiłków.

Najprostszą, niewymagającą specjalistycznych przygotowań metodą do oceny prawidłowości masy ciała jest tzw. BMI (z ang. Body Mass Index), czyli Wskaźnik Masy Ciała.
Sprawdź swoje BMI >>>

System znakowania żywności informacjami o procentowym Wskazanym Dziennym Spożyciu (GDA) jest łatwym do zrozumienia i szybkim sposobem na dotarcie do niezbędnej z punktu widzenia zasad zbilansowanej diety, informacji żywieniowej. Proste i dobrze widoczne symbole graficzne w połączeniu z informacją o rodzaju i ilości podstawowych składników odżywczych zawartych w danej porcji produktu, pomogą każdemu konsumentowi we właściwym, dopasowanym do jego stylu życia, codziennym doborze produktów żywnościowych.
Przelicz GDA >>>
 

Organizator           Patroni honorowi
Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców     Główny Inspektorat Sanitarny     Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych     Agencja Rynku Rolnego     Federacja Konsumentów
powered by WEB interface 2005 - 2024 © PFPŻ, Wszystkie prawa zastrzeżone

Strona sfinansowana ze środków Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych oraz Funduszu Promocji Owoców i Warzyw

Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij