tu jesteś > Porady ekspertów
Dodatkowe informacje
Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa

Telefon:  +48 22 830 70 55
Telefon/fax:  +48 22 830 70 56
E-mail:   biuro@pfpz.pl
Porady ekspertów
Prozdrowotny styl życia, obejmujący prawidłowo zbilansowaną i zróżnicowaną dietę oraz aktywność fizyczną ma niewątpliwy wpływ na nasze zdrowie. Wiemy już, jak ważną rolę pełnią poszczególne grupy produktów żywnościowych w całodziennej diecie i jak istotne jest urozmaicenie posiłków.

W tej sekcji strony zawarte są rady ekspertów i dietetyków, dotyczące tego, jak w prosty sposób włączyć poszczególne grupy produktów do całodziennej diety, zgodnie z zaleceniami zawartymi w Talerzu Zdrowia.

Pamiętając o tym, że nawyki i preferencje żywieniowe kształtują się w znacznym stopniu w dzieciństwie, część rad jest w szczególności adresowana do rodziców, a proponowane rozwiązania ułatwią zachęcenie najmłodszych do spożywania urozmaiconych, pełnowartościowych posiłków, w skład których wejdą produkty z poszczególnych grup Talerza Zdrowia.
 

Organizator           Patroni honorowi
Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców     Główny Inspektorat Sanitarny     Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych     Agencja Rynku Rolnego     Federacja Konsumentów
powered by WEB interface 2005 - 2024 © PFPŻ, Wszystkie prawa zastrzeżone

Strona sfinansowana ze środków Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych oraz Funduszu Promocji Owoców i Warzyw

Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij